Öğretmen 5.Bölüm 2. Fragmanı (Yeni Sezon)

Öğretmen 5.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Öğretmen dizisinin yeni bölümü 11 Ekim Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Öğretmen bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/cxkdf

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Öğretmen’in hikayesi yeniden başlıyor. Küçükkapı Lisesi 12A sınıfı büyük bir kaosun içindedir. Akif’in baygın olmasından yararlanmak isteyen bir grup öğrenci okuldan çıkmaya çalışır fakat karşılarında Akif’e ilk günden beri destek olan bir arkadaşlarını bulurlar. Hemen okuldan çıkmak isteyen öğrenciler ve Akif’e inanan ve okulu terk etmeyen öğrenciler arasında bir çatışma yaşanır. Bütün bu karmaşadan uzak durmaya çalışan bir öğrenci ise içerde ve dışarda yaşanan bütün her şeyin anahtarıdır.

Bu sırada adım adım okula polis yaklaşmaktadır. Akif uyanıp polisleri durdurabilecek midir?

1 Yorum Var

  1. Dizi kurdu

    29 Eylül 2020 - 11:52

    Günü değişse de izlerim. En azından heyecanlı ve değişik aksiyonlu. Oyuncular da işinin hakkını veriyor. Öyle takıntılı aşk hikayeleri aldatmalar kötülerin zaferi bıktırdı artık. Nerdeyse iyi ol ya filmin sonunda ya da cennette rahat et gibi bütün dizilerde kötü karakterin yapmadığı şeytanlık 3 sezon sürer mi insaf ya senarist. Valla kötü olasım var.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.