Öğretmen 2.Bölüm 3. Fragmanı

Öğretmen 2.Bölüm 3. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Öğretmen dizisinin yeni bölümü 11 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Öğretmen bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/pz67f

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Küçükkapı Lisesi 12A öğrencileri; geceyi arkadaşlarının öldüğü sınıfta geçirmişlerdir. Ertesi gün yaşadıkları sinir harbinin de etkisiyle bitkin düşmüşken Akif Erdem, sınıfa girer ve ikinci sorusunu sorar.

Rüya’nın hayatını mahveden sahte doping videosunu sosyal medyada yayan kişi aralarından kimdir? Öğrenciler; bir yandan canlarını kurtarmak için çabalarken bir yandan da gerçeklerin sandıkları kadar basit olmadığıyla yüzleşeceklerdir.

Küçükkapı Lisesi’ni bombalayan Akif’in haberleri ülkede gündem konusu olurken, komadan uyanan Zeynep’in bunları görmesi an meselesidir.

3 Yorum Var

 1. Burcu

  10 Mart 2020 - 19:49

  Hic sanmazdim, ben bile izledim.
  Sessiz sedasiz vurdu.

 2. banu

  10 Mart 2020 - 01:44

  Bu şımarık öğrencilere böyle bir ders gerekti hakikaten. Arkadaşlarını dışlayan, dalga geçen, acımasız ve sorumsuz bu öğrenciler ayrıca arkadaşlarının ölümüne sebep olmuşlar. Bu dersi hak ediyorlar.

 3. ölüm

  9 Mart 2020 - 19:38

  bu dizi tuttu valla bütün dünyayı ayağa kaldırdı resmen

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.