Öğretmen 2.Bölüm 2. Fragmanı

Öğretmen 2.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. FOX TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Öğretmen dizisinin yeni bölümü 11 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Öğretmen bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1q4ma

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Küçükkapı Lisesi 12A öğrencileri; geceyi arkadaşlarının öldüğü sınıfta geçirmişlerdir. Ertesi gün yaşadıkları sinir harbinin de etkisiyle bitkin düşmüşken Akif Erdem, sınıfa girer ve ikinci sorusunu sorar.

Rüya’nın hayatını mahveden sahte doping videosunu sosyal medyada yayan kişi aralarından kimdir? Öğrenciler; bir yandan canlarını kurtarmak için çabalarken bir yandan da gerçeklerin sandıkları kadar basit olmadığıyla yüzleşeceklerdir.

Küçükkapı Lisesi’ni bombalayan Akif’in haberleri ülkede gündem konusu olurken, komadan uyanan Zeynep’in bunları görmesi an meselesidir.

6 Yorum Var

 1. Melek

  8 Mart 2020 - 00:57

  Muhteşem… İlker Kaleli derim, başka da hiçbir şey demem..

 2. Sbh

  7 Mart 2020 - 02:09

  Dizi güzel . zaten İlker Kaleli süper çok severim bayan başrol yani nişanlısı olan daha farklı olabilirdi o olmamış enteresan dizi severek izledim ve izlemeye devam edicem

 3. Selda

  6 Mart 2020 - 22:33

  İlk gördüğümde tahmin etmiştim bu adam öğretmenle işbirliği içinde diye😎😎 bence de güzel dizi. Herkes biseyler diyo olumsuz diye ama bunun aynilari gerçek hayatta oluyo en azından bu herkesin kendini görmesine sebep olur belki … ama dizi kaç bölüm olur bilmiyorum ya sürekliliği uzayacak bi konusu yok gibi geldi🤔🤔🤔

 4. Anonim

  6 Mart 2020 - 20:56

  Evet biraz da kafa çalıştırın iyilik güzellik insanca yaşam için. Bikmadinizmi ağalı çok eşli karmaşık ilişkiler ağlarını anlatan parayı bulanın umarsız yaşam biçimini anlatan, yada hiç başka insan kalmamış gibi birine yapışan her tür rezaleti yapan dizilerden. ÖĞRETMEN iyi gelecek izleyin.

 5. Anonim

  6 Mart 2020 - 20:50

  Çok güzel ve kaliteli bir dizi sanki gizemli romanlar gibi eskiden okuduğum polisiye gerilimli romanları anımsatıyor.

  1. Saliha

   7 Mart 2020 - 23:23

   Cok dogdu bir dizi Heyecanla izledim

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.